Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kędzierzyn-Koźle - Wrocław
- Kędzierzyn-Koźle - Raszowa - Zdzieszowice - Jasiona - Gogolin - Górażdże - Przywory - Opole - Chróścina - Dąbrowa - Przecza - Lewin Brzeski - Łosiów - Brzeg - Lipki - Oława - Lizawice - Zębice - Święta Katarzyna - Wrocław