Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Katowice - Kozłów
- Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Sławków - Bukowno - Olkusz - Jaroszowiec - Chrząstowice - Zarzecze - Wolbrom - Jeżówka - Podlesice - Charsznica - Uniejów-Rędziny - Kozłów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies