Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Gdynia - Chojnice
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Rębiechowo - Pępowo - Żukowo - Borkowo - Babi Dół - Kiełpino - Somonino - Sławki - Szymbark - Krzeszna - Gołubie - Skorzewo - Kościerzyna - Garczyn - Łubiana - Lipusz - Lipuska Huta - Kalisz - Dziemiany - Raduń - Lubnia - Brusy - Żabno - Męcikał - Powałki - Chojnice