Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Bydgoszcz - Poznań
- Bydgoszcz - Trzciniec - Brzoza - Chmielniki - Nowa Wieś Wielka - Złotniki Kujawskie - Jaksice - Inowrocław - Janikowo - Kołodziejewo - Mogilno - Wydartowo - Trzemeszno - Jankowo Dolne - Gniezno - Pierzyska - Fałkowo - Lednogóra - Pobiedziska - Promno - Biskupice Wielkopolskie - Kobylnica - Bogucin - Poznań