Rozkład jazdy Przewozy Fabisiak L. Spółka Komandytowa na trasie Mława - Grzebsk
- Mława - Uniszki-Cegielnia - Uniszki Zawadzkie - Michalinowo - Kuklin - Wieczfnia-Kolonia - Wieczfnia Kościelna - Zakrzewo Wielkie - Chmielewo Wielkie - Grzebsk
- Mława - Nowa Wieś - Stara Sławogóra - Nowa Sławogóra - Nieradowo - Dębsk - Wola Dębska - Dobrogosty - Dzierzgówek - Dzierzgowo - Stegna - Pobodze - Brzozowo-Łęg - Brzozowo-Maje - Stare Brzozowo - Nowe Brzozowo - Brzozowo-Maje - Pęcherze - Nowe Łączyno - Stare Łączyno - Grzebsk