Rozkład jazdy Przewóz Osób Ryszard Lenart na trasie Myślenice - Gdów
- Myślenice - Borzęta - Brzączowice - Stojowice - Dobczyce - Niezdów - Winiary - Kunice - Fałkowice - Gdów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies