Rozkład jazdy Przewóz Osób Bogumiła Daszczyk na trasie Brzeźnica Bychawska - Lublin
- Brzeźnica Bychawska - Berejów - Tarło - Pałecznica-Kolonia - Pałecznica - Chlewiska - Lubartów - Trzciniec - Wandzin - Niemce - Zalesie - Niemce - Ciecierzyn - Łagiewniki - Elizówka - Lublin