Rozkład jazdy Przewóz Osób Adam Klimkiewicz na trasie Warszawa - Płońsk
- Warszawa - Kroczewo - Załuski - Przyborowice Dolne - Szczytno - Poczernin - Płońsk
- Warszawa - Trębki Nowe - Kroczewo - Niepiekła - Załuski - Michałówek - Przyborowice Dolne - Szczytno - Szczytniki - Poczernin - Siedlin - Płońsk