Rozkład jazdy PrusBus na trasie Cygany - Wyszków
- Cygany - Sokołowo-Parcele - Sokołowo Włościańskie - Rozdziały - Gostkowo - Kalinowo - Zambski Kościelne - Stare Zambski - Ciółkowo Rządowe - Obryte - Sadykierz - Gródek Rządowy - Rząśnik - Porządzie - Ochudno - Leszczydół-Nowiny - Nadleśnictwo Leszczydół - Wyszków