Rozkład jazdy Prometeusz Transport na trasie Zamość - Radecznica
- Zamość - Sitaniec - Wysokie - Bortatycze-Kolonia - Bortatycze - Białobrzegi - Zarudzie - Złojec - Krzak - Nielisz - Deszkowice Pierwsze - Michalów - Deszkowice Pierwsze - Źrebce - Sąsiadka - Mokrelipie - Radecznica