Rozkład jazdy Prometeusz Transport na trasie Grabowiec - Zamość
- Grabowiec - Grabowiec-Góra - Siedlisko - Szczelatyn - Wolica Uchańska - Hajowniki - Lipina Nowa - Sady - Skierbieszów - Zrąb - Dębowiec - Udrycze-Wola - Udrycze-Kolonia - Zamość - Łapiguz - Sitaniec - Zamość
- Grabowiec - Grabowiec-Góra - Rogów - Świdniki - Miączyn-Kolonia - Miączyn - Ministrówka - Horyszów-Stara Kolonia - Horyszów Polski - Sitno - Stabrów - Jarosławiec - Zamość