Rozkład jazdy PRIMO BUS Przewóz osób Rafał Rusiecki na trasie Ostrowiec Świętokrzyski - Łódź
- Ostrowiec Świętokrzyski - Kunów - Starachowice - Wąchock - Skarżysko-Kamienna - Bliżyn - Odrowąż - Stąporków - Końskie - Żarnów - Paradyż - Wójcin - Sulejów - Piotrków Trybunalski - Srock - Łódź