Rozkład jazdy PRADOX na trasie Ostrołęka - Goworowo
- Ostrołęka - Tobolice - Czarnowiec - Borawe - Gierwaty - Damięty - Grabowo - Żabin - Pokrzywnica - Goworówek - Goworowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies