Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu w Opatowie na trasie Cedzyna - Opatów
- Cedzyna - Radlin - Górno - Wola Jachowa - Bieliny - Huta Nowa - Huta Koszary - Bartoszowiny - Trzcianka - Nowa Słupia - Stara Słupia - Grzegorzowice - Sarnia Zwola - Dobruchna - Czajęcice - Waśniów - Śnieżkowice - Mychów-Kolonia - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna - Ostrowiec Świętokrzyski - Jędrzejów - Miłków - Rżuchów - Jacentów - Sadowie - Porudzie - Zochcinek - Opatów