Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Lipnie na trasie Stare Rybitwy - Lipno
- Stare Rybitwy - Bobrownickie Pole - Bobrowniki - Bobrownickie Pole - Polichnowo - Gnojno - Barany - Ignackowo - Radomice - Białowieżyn - Borek - Lipno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies