Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Lipnie na trasie Lipno - Lipno
- Lipno - Złotopole - Konotopie - Kikół - Lubin - Moszczonne - Zajeziorze - Dąbrówka - Trutowo - Wola - Sumin - Jankowo - Trzebiegoszcz - Lipno
- Lipno - Biskupin - Ośmiałowo - Komorowo - Maliszewo - Komorowo - Żabieniec - Brzeźno - Maliszewo - Lipno
- Lipno - Rumunki Głodowskie - Głodowo - Wierzbick - Piątki - Suradowo - Suradówek - Bałdowo - Czerskie Rumunki - Czarne - Czerskie Rumunki - Orłowo - Czerskie Rumunki - Czarne - Czerskie Rumunki - Ryszewek - Rumunki Głodowskie - Pólko - Lipno
- Lipno - Pólko - Rumunki Głodowskie - Ryszewek - Czerskie Rumunki - Czarne - Czerskie Rumunki - Orłowo - Czerskie Rumunki - Czarne - Czerskie Rumunki - Bałdowo - Suradówek - Suradowo - Piątki - Wierzbick - Głodowo - Rumunki Głodowskie - Lipno
- Lipno - Trzebiegoszcz - Jankowo - Sumin - Wola - Trutowo - Dąbrówka - Zajeziorze - Moszczonne - Lubin - Kikół - Konotopie - Złotopole - Lipno
- Lipno - Rumunki Głodowskie - Głodowo - Wierzbick - Piątki - Suradowo - Suradówek - Bałdowo - Czerskie Rumunki - Czarne - Czerskie Rumunki - Ryszewek - Rumunki Głodowskie - Pólko - Lipno
- Lipno - Złotopole - Konotopie - Kikół - Kikół-Wieś - Kołat-Rybniki - Ciełuchowo - Grodzeń - Wolęcin - Jastrzębie - Lipno
- Lipno - Maliszewo - Brzeźno - Żabieniec - Komorowo - Maliszewo - Komorowo - Ośmiałowo - Biskupin - Lipno
- Lipno - Okrąg - Chlebowo - Makowiec - Majdany - Janiszewo - Chrostkowo - Nowa Wieś - Chojno - Głęboczek - Stalmierz - Wildno - Chrostkowo - Janiszewo - Majdany - Makowiec - Chlebowo - Okrąg - Lipno
- Lipno - Złotopole - Konotopie - Kikół - Kikół-Wieś - Kołat-Rybniki - Ciełuchowo - Sikórz - Kawno - Sikórz - Ciełuchowo - Grodzeń - Wolęcin - Jastrzębie - Lipno
- Lipno - Jastrzębie - Wolęcin - Grodzeń - Ciełuchowo - Kołat-Rybniki - Kikół-Wieś - Kikół - Konotopie - Złotopole - Lipno