Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Lipnie na trasie Lipno - Kikół
- Lipno - Złotopole - Konotopie - Kikół
- Lipno - Trzebiegoszcz - Jankowo - Sumin - Wola - Trutowo - Dąbrówka - Zajeziorze - Moszczonne - Lubin - Kikół
- Lipno - Trzebiegoszcz - Jankowo - Sumin - Kikół