Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Lipnie na trasie Dąbrówka - Lipno
- Dąbrówka - Moszczonne - Lubin - Kikół - Konotopie - Złotopole - Lipno
- Dąbrówka - Moszczonne - Lubin - Kikół - Konotopie - Złotopole - Lipno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies