Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie na trasie Międzybórz - Człuchów
- Międzybórz - Cierniki - Sporysz - Rzeczenica - Gwieździn - Stołczno - Dobojewo - Nowosiółki - Kołdowo - Człuchów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies