Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie na trasie Łubianka - Człuchów
- Łubianka - Przechlewko - Nowa Wieś - Garbek - Sąpolno - Płaszczyca - Sąpolno - Zdrójki - Dąbrowa Człuchowska - Przechlewo - Lisewo - Pawłówko - Kołdowo - Człuchów