Rozkład jazdy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie na trasie Debrzno - Czarne
- Debrzno - Stanisławka - Przypólsko - Rozwory - Cierznie - Buszkowo - Krzemieniewo - Malinowo - Domisław - Wyczechy - Nadziejewo - Grabowiec - Czarne
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies