Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Zęblewo - Szemud
- Zęblewo - Łebno - Donimierz - Szemud
- Zęblewo - Będargowo - Łebieńska Huta - Łebno - Donimierz - Szemud
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies