Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Wejherowo - Sasino
- Wejherowo - Bolszewo - Góra - Zamostne - Kniewo - Rybno - Rybienko - Kostkowo - Lisewo - Gniewino - Perlino - Łętowo - Słajkowo - Żelazna - Choczewo - Choczewko - Kurowo - Ciekocinko - Ciekocino - Sasino
- Wejherowo - Bolszewo - Góra - Zamostne - Kniewo - Rybno - Rybienko - Kostkowo - Tadzino - Mierzyno - Gardkowice - Łętowo - Słajkowo - Żelazna - Choczewo - Choczewko - Kurowo - Jackowo - Biebrowo - Słajszewo - Ciekocino - Sasino