Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Wejherowo - Karwia
- Wejherowo - Kąpino - Mała Piaśnica - Wielka Piaśnica - Dąbrowa - Tyłowo - Karlikowo - Lisewo - Minkowice - Krokowa - Minkowice - Sulicice - Sławoszyno - Karwieńskie Błoto Pierwsze - Karwia
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies