Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Wejherowo - Będargowo
- Wejherowo - Biała - Sopieszyno - Przetoczyno - Szemud - Donimierz - Łebno - Zęblewo - Łebno - Łebieńska Huta - Będargowo
- Wejherowo - Biała - Sopieszyno - Przetoczyno - Szemud - Donimierz - Łebno - Łebieńska Huta - Będargowo
- Wejherowo - Biała - Sopieszyno - Przetoczyno - Szemud - Donimierz - Łebno - Łebieńska Huta - Będargowo
- Wejherowo - Biała - Sopieszyno - Przetoczyno - Szemud - Donimierz - Łebno - Łebieńska Huta - Będargowo