Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Tępcz - Wejherowo
- Tępcz - Wyszecino - Barłomino - Luzino - Kębłowo - Gościcino - Bolszewo - Wejherowo
- Tępcz - Wyszecino - Barłomino - Luzino - Kębłowo - Gościcino - Bolszewo - Wejherowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies