Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Szemud - Smażyno
- Szemud - Głazica - Częstkowo - Smażyno
- Szemud - Głazica - Częstkowo - Smażyno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies