Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Puck - Kłanino
- Puck - Połczyno - Zdrada - Werblinia - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Radoszewo - Parszkowo - Radoszewo - Starzyno - Kłanino
- Puck - Połczyno - Zdrada - Werblinia - Starzyński Dwór - Starzyno - Kłanino