Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Przodkowo - Wejherowo
- Przodkowo - Załęże - Hopy - Barwik - Pomieczyno - Łebieńska Huta - Łebno - Donimierz - Szemud - Przetoczyno - Sopieszyno - Biała - Wejherowo
- Przodkowo - Załęże - Hopy - Barwik - Pomieczyno - Łebieńska Huta - Będargowo - Łebieńska Huta - Łebno - Donimierz - Szemud - Przetoczyno - Sopieszyno - Biała - Wejherowo