Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Linia - Wejherowo
- Linia - Tłuczewo - Strzepcz - Pobłocie - Lewinko - Pobłocie - Lewino - Smażyno - Częstkowo - Milwino - Sychowo - Dąbrówka - Robakowo - Dąbrówka - Gowino - Pętkowice - Wejherowo
- Linia - Tłuczewo - Strzepcz - Pobłocie - Lewino - Lewinko - Pobłocie - Lewino - Smażyno - Częstkowo - Milwino - Sychowo - Dąbrówka - Robakowo - Dąbrówka - Gowino - Pętkowice - Wejherowo