Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Kłanino - Wejherowo
- Kłanino - Sulicice - Minkowice - Krokowa - Minkowice - Lisewo - Karlikowo - Tyłowo - Dąbrowa - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Kąpino - Wejherowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies