Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Karwia - Gdynia
- Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo - Swarzewo - Gnieżdżewo - Puck - Celbowo - Sławutówko - Widlino - Rekowo Górne - Reda - Rumia - Gdynia
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies