Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Jastrzębia Góra - Puck
- Jastrzębia Góra - Tupadły - Czarny Młyn - Mieroszyno - Strzelno - Łebcz - Gnieżdżewo - Puck
- Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo - Swarzewo - Gnieżdżewo - Puck
- Jastrzębia Góra - Tupadły - Czarny Młyn - Mieroszyno - Strzelno - Łebcz - Gnieżdżewo - Puck