Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Hel - Karwia
- Hel - Jurata - Jastarnia - Kuźnica - Chałupy - Władysławowo - Chłapowo - Rozewie - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies