Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Donimierz - Szemud
- Donimierz - Jeleńska Huta - Kowalewo - Leśno - Kowalewo - Jeleńska Huta - Szemudzka Huta - Szemud
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies