Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Dębki - Hel
- Dębki - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Minkowice - Parszczyce - Karwieńskie Błoto Pierwsze - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica - Jastarnia - Jurata - Hel