Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Ciekocinko - Choczewo
- Ciekocinko - Ciekocino - Słajszewo - Biebrowo - Jackowo - Kurowo - Choczewko - Choczewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies