Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Białogóra - Wejherowo
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Prusewo - Brzyno - Nadole - Czymanowo - Opalino - Rybno - Kniewo - Zamostne - Góra - Bolszewo - Wejherowo
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Prusewo - Brzyno - Bychowo - Perlino - Gniewino - Lisewo - Strzebielinko - Rybno - Kniewo - Zamostne - Góra - Bolszewo - Wejherowo
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Prusewo - Bychowo - Perlino - Gniewino - Lisewo - Strzebielinko - Rybno - Kniewo - Zamostne - Góra - Bolszewo - Wejherowo
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Dębki - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Jeldzino - Glinki - Sobieńczyce - Kartoszyno - Tyłowo - Dąbrowa - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Wejherowo
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Prusewo - Bychowo - Perlino - Gniewino - Lisewo - Kostkowo - Rybienko - Rybno - Kniewo - Zamostne - Góra - Bolszewo - Wejherowo
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Dębki - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Jeldzino - Glinki - Sobieńczyce - Kartoszyno - Tyłowo - Dąbrowa - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Kąpino - Wejherowo