Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Wrocław - Ostrów Wielkopolski
- Wrocław - Mirków - Długołęka - Borowa - Oleśnica - Dąbrowa - Dobroszyce - Grabowno Wielkie - Twardogóra - Bukowina Sycowska - Międzybórz - Pawłów - Sośnie - Granowiec - Garki - Odolanów - Tarchały Wielkie - Topola-Osiedle - Ostrów Wielkopolski
- Wrocław - Mirków - Długołęka - Oleśnica - Dąbrowa - Dobroszyce - Grabowno Wielkie - Twardogóra - Bukowina Sycowska - Międzybórz - Pawłów - Sośnie - Granowiec - Garki - Odolanów - Tarchały Wielkie - Topola-Osiedle - Ostrów Wielkopolski