Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Wrocław - Kędzierzyn-Koźle
- Wrocław - Święta Katarzyna - Zębice - Lizawice - Oława - Lipki - Brzeg - Łosiów - Lewin Brzeski - Przecza - Dąbrowa - Chróścina - Opole - Przywory - Górażdże - Gogolin - Jasiona - Zdzieszowice - Raszowa - Kędzierzyn-Koźle