Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Ustrzyki Dolne - Sanok
- Ustrzyki Dolne - Adamówka - Olszanica - Uherce Mineralne - Jankowce - Lesko - Załuż - Zagórz - Nowy Zagórz - Sanok
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies