Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Tczew - Gdynia
- Tczew - Pszczółki - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Tczew - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Tczew - Pszczółki - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Tczew - Pszczółki - Skowarcz - Różyny - Cieplewo - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia