Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Tarnów - Przemyśl
- Tarnów - Wola Rzędzińska - Wałki - Czarna - Grabiny - Dębica - Lubzina - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Będziemyśl - Trzciana - Świlcza - Rudna Wielka - Rzeszów - Strażów - Krzemienica - Łańcut - Głuchów - Kosina - Rogóżno - Grzęska - Przeworsk - Pełkinie - Jarosław - Munina - Ostrów - Radymno - Sośnica - Niziny - Walawa - Żurawica - Przemyśl