Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Szczecinek - Gdynia
- Szczecinek - Czarnobór - Żółtnica - Czarne - Domisław - Bińcze - Biskupnica - Człuchów - Brzeźno - Chojnice - Rytel - Czersk - Łąg - Czarna Woda - Kaliska - Zblewo - Pinczyn - Piesienica - Starogard Gdański - Swarożyn - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Szczecinek - Czarnobór - Żółtnica - Czarne - Domisław - Bińcze - Biskupnica - Człuchów - Brzeźno - Chojnice - Rytel - Czersk - Łąg - Czarna Woda - Kaliska - Zblewo - Pinczyn - Piesienica - Starogard Gdański - Swarożyn - Tczew - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia