Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Świnoujście - Stargard
- Świnoujście - Międzyzdroje - Warnowo - Ładzin - Mokrzyca Wielka - Wolin - Troszyn - Parłówko - Wysoka Kamieńska - Rokita - Łoźnica - Białuń - Goleniów - Rurka - Kliniska Wielkie - Szczecin - Reptowo - Miedwiecko - Grzędzice - Stargard
- Świnoujście - Międzyzdroje - Warnowo - Ładzin - Mokrzyca Wielka - Wolin - Troszyn - Parłówko - Wysoka Kamieńska - Rokita - Łoźnica - Białuń - Goleniów - Rurka - Kliniska Wielkie - Szczecin - Reptowo - Miedwiecko - Grzędzice - Stargard
- Świnoujście - Międzyzdroje - Warnowo - Ładzin - Mokrzyca Wielka - Wolin - Troszyn - Parłówko - Wysoka Kamieńska - Rokita - Łoźnica - Białuń - Goleniów - Rurka - Kliniska Wielkie - Szczecin - Reptowo - Miedwiecko - Grzędzice - Stargard