Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Stalowa Wola - Przeworsk
- Stalowa Wola - Moskale - Nisko - Rudnik nad Sanem - Łętownia - Nowa Sarzyna - Jelna - Leżajsk - Wierzawice - Grodzisko Dolne - Tryńcza - Gniewczyna Tryniecka - Przeworsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies