Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Słupsk - Gdynia
- Słupsk - Jezierzyce - Damnica - Strzyżyno - Głuszyno - Potęgowo - Pogorzelice - Leśnice - Lębork - Mosty - Godętowo - Bożepole Wielkie - Strzebielino - Luzino - Gościcino - Wejherowo - Reda - Rumia - Gdynia