Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Sędziszów - Kraków
- Sędziszów - Klimontów - Kozłów - Uniejów-Rędziny - Pstroszyce Pierwsze - Miechów - Kamieńczyce - Szczepanowice - Smroków - Słomniki - Niedźwiedź - Goszcza - Łuczyce - Baranówka - Zastów - Kraków
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies