Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Rzeszów - Sanok
- Rzeszów - Zwięczyca - boguchwała - Boguchwała - Zarzecze - Babica - Czudec - Zaborów - Żarnowa - Strzyżów - Dobrzechów - Markuszowa - Kalembina - Wiśniowa - Frysztak - Przybówka - Wojaszówka - Szebnie - Jasło - Gliniczek - Tarnowiec - Jedlicze - Krosno - Targowiska - Widacz - Wróblik Szlachecki - Milcza - Besko - Zarszyn - Długie - Nowosielce - Sanok
- Rzeszów - Zwięczyca - boguchwała - Boguchwała - Lutoryż - Zarzecze - Babica - Czudec - Zaborów - Żarnowa - Strzyżów - Dobrzechów - Markuszowa - Kalembina - Wiśniowa - Frysztak - Przybówka - Wojaszówka - Szebnie - Jasło - Gliniczek - Tarnowiec - Jedlicze - Krosno - Targowiska - Widacz - Wróblik Szlachecki - Milcza - Besko - Zarszyn - Długie - Nowosielce - Sanok