Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Racibórz - Opole
- Racibórz - Nędza - Kuźnia Raciborska - Dziergowice - Bierawa - Kędzierzyn-Koźle - Raszowa - Zdzieszowice - Jasiona - Gogolin - Górażdże - Przywory - Opole
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies